Method Mixy

 

Method Mix Keen Carp bol zostavený podľa nášho vlastného uznania, výsledkom čoho je zmes, ktorá je úplne odlišná ako produkty podobného charakteru. Tento Method Mix má totiž neobvykle hrubú štruktúru.
Mnohí s údivom hľadia na tento produkt a okamžite objavia v ňom rôzne možnosti.
Pri výrobe sme použili nasledovné zloženie:

 

1) Základom method mixu je mleté konope. Konope kupujeme čerstvé, ktoré sa okamžite pomelie. Čerstvo mleté konope má výraznú vôňu a samotná múčka je mimoriadne mastná. Mleté konope okamžite primiešame do zmesi, takto totiž dokážeme uchovať hodnotný olej, ktorý sa nasiakne do každého jedného komponentu. Olej potom pri použití zabezpečí, aby zmes fungovala správne, to znamená, že vo vodnom stĺpci sa vytvorí zvislí mrak krmiva, ktorého komponenty, rybu z vyšších partií prilákajú ku dnu.

2) Method mix ďalej v značnom množstve obsahuje na hrubo mletý tigrí orech, arašidy, drvené pelety, ovsené vločky a 5 druhov partiklu. Úlohou komponentov je to, aby kaprom ponúkli skutočne chutnú a hodnotnú potravu. Hrubé častice ďalej zabezpečia, aby kapor nedokázal nasať všetky komponenty súčasne tou istou intenzitou. Táto vlastnosť je pre nás mimoriadne výhodná!

3) Na ochutenie mixu sme použili: mleté gammarusy, dafnie, prírodnú pečeňovú múčku, betaín a rybiu bielkovinu ( vo vode úplne rozpustnú).

4) Posledným dôležitým komponentom Method Mixu je menšie množstvo pojiva.

Pred použitím je treba do Method Mixu pridať menšie množstvo vody, zo začiatku sa nám bude zdať, že miešame piesok a zmes sa nám bude rozpadávať. Po niekoľkých minútach ale pojivo začne účinkovať a olovo si budeme môcť obaliť kvalitným krmivom.

 

Method Mix - Method Mix 1

Method Mix

Method Mix Keen Carp bol zostavený podľa nášho vlastného uznania, výsledkom čoho je zmes, ktorá je úplne odlišná ako produkty podobn&ea...Viac »

Balenie2 kg
23,35 €12 €/kg
Balenie15 kg
165,00 €11 €/kg